У Києві відбулася Всеукраїнська звітно-виборна конференція проживають в Україні азербайджанців, було відсвятковано 100-річчя АДР.

На конференції, організованій Об'єднаним конгресом азербайджанців України, взяли участь представники Конгресу з більш 20 областей країни.

На конференції було заслухано звіт про виконану роботу за минулий період, оцінено діяльність голови Конгресу, президента Асамблеї національностей України Ровшана Тагієва. Глави регіональних відділень Конгресу висунули кандидатуру Таніева на черговий термін і одноголосно затвердили її. Крім цього, Гудрат Гаджієв був обраний першим заступником голови, Гурбан Аббасов, Матлаб Наджафов, Сеідалі Гадімаліев і Намік Талибов - заступниками голови. Головою Верховної Ради Конгресу знову був обраний Акиф Гюльмамедов, Абульфаз Гасимов обраний його першим заступником, Мехрібан Салманова і Аллахверді Аллахвердієв - заступниками. Потім були засновані центри Конгресу по Північно-східній, Західної, Центральної та Південної України, які займатимуться заступники Р.Тагіева.


В рамках з'їзду була підготовлена ​​стратегія на новий період, обговорено плани щодо ефективної діяльності азербайджанців в суспільно-політичному житті України. Було відзначено, що Конгрес лідирує не тільки в Україні, але і в Європі, серед діаспорським організацій різних націй. Потім відбулося урочисте святкування 100-річчя АДР. У заході взяли участь прославлений лідер азербайджанської діаспори в Україні, заслужений майстер спорту Олег Крапівін, голова Молодіжного об'єднання Ільхама Аллахвердиева, представники Верховної Ради, Кабінету міністрів та Адміністрації президента, а також представники інших етносів, що проживають в Україні. Депутати Георгій Мепарішвілі, Сергій Тарута, Наталія Веселова, Рефат Чубаров та інші офіційні особи привітали Азербайджан з настільки знаменною подією. Захід продовжився художньої частиною, відбувся виступ народного артиста України Гурбана Аббасова.