9 грудня 2017 року відбудеться чергове засідання Жіночого Клубу.

Цього разу МГО «Інтернаціональний союз» став співорганізатором заходу «Diplomatic greetings» де дружина Посла Пакистану познайомить гостей з мистецтвом розпису по тканині

В суботу відбудеться незвичайний майстер-клас з виготовлення шалей, сумочок і декорування подушок.

Пані Сіма Аттар навчить гостей майстерності традиційного пакистанського ремесла. Будучи дипломованим фахівцем і маючи досвід проведення курсів для студентів по дизайну текстилю, поділиться секретами створення орнаментів на котоні.

В рамках майстер-класу учасниці зможуть дізнатися особливості техніки нанесення фарби на тканину «Kites» і «Macaronies».

Поринути в атмосферу країни і залишити собі на згадку яскравий знимок допоможе також спеціально організована посольством фотозона. Всі гості візьмуть участь у лотереї, де дружина Посла розіграє сувеніри з Пакистану.

Кількість місць обмежена! Захід відбувається за запрошенням.

Нагадуємо Жіночий клуб МГО "Інтернаціональний союз" об'єднує жінок різного етнічного походження, які проживають в Україні. Заходи клубу покликані стати майданчиком комфортного міжкультурного спілкування для жінок з етнонаціональних та інтернаціональних сімей. Вони виконують роль механізму соціальної адаптації для цих жінок в українському суспільстві.

Дата і час: 09 грудня, 12.00

Місце: Вул. Пирогова, 6А (Медіа-центр ГДІП)

За детальнішою інформацією звертайтеся: 073 004 8191