ЗАПРОШЕННЯ для друзів та партнерів!

Казахська спільнота в Україні та МГО «Інтернаціональний союз» із задоволенням запрошують Вас на прем'єрний показ документального фільму «Казахський танець», який відбудеться 26 січня 2018 року о 15.00 в актовій залі Таврійського національного університету за адресою: м Київ, вул. Івана Кудри, 33.
В рамках заходу заплановані урочисті промови, перегляд фільму, музичні казахські привітання, зустріч із режисером Газізом Насировим, який спеціально для прем’єри прибуде із Казахстану.


Інформація:
Документальна стрічка «Казахський танець» презентована кіностудією «Казахфільм». Картина присвячена історії танцювального мистецтва казахського народу. Фільм знятий режисером Газізом Насировим спільно з хореографом Анвар Садиковою. Автори через творчість молодої балерини Жанель Уланової знайомлять глядачів з національним танцем казахського народу і його витоками. Крім архівних даних, в фільм увійшли постановочні ігрові зйомки. Знімали документальне кіно в містах: Астана, Алмати, Кизилорда, а також Шім'ї та Шимкент.
Чекаємо на Вас!

З повагою, М. Джангутінов, Д. Карякіна

Для інформації: Координатори 073 00 48 191