Міністерство інформаційної політики України, Меджліс кримськотатарського народу і Американський будинок 9 серпня, в Міжнародний день корінних народів, проведуть святкування «Qırım akşami» або «Кримський вечір».

З нагоди Міжнародного дня коріних народів світу Міністерство інформаційної політики України, Меджліс кримськотатарського народу та Американський дім запрошують на урочисте святкування “Qırım akşami”(Кримський Вечір). 
В рамках вечора відбудеться концерт кримськотатарської музики і танців, а також пройде виставка про історію та культуру кримськотатарського народу.
Окрім концерту, кримськотатарських пісень та танців, ви зможете ознайомитись з виставкою про історію і культуру кримськотатарського народу, яка була підготовлена Естонським інститутом з прав людини, Міністерством інформаційної політики України, Кримськотатарським Ресурсним Центром за підтримки міністерства закордонних справ Естонії. Ця виставка вже була презентована широкому колу у липні цього року в Женеві на X сесії Експертного механізму ООН з прав корінних народів.

«Кримський вечір» пройде в середу, 9 серпня, в Американському Будинку за адресою: вул. Миколи Пимоненка, 6. Початок о 19.00.