26 січня 2018 року Казахська спільнота в Україні та МГО «Інтернаціональний союз» із задоволенням провели спільний захід-прем'єрний показ документального фільму «Казахський танець» у актовій залі Таврійського національного університету.
В рамках заходу прозвучали привітальні промови від голови Київського казахського культурного товариства «Достик» Джаміля Аязбаєва, голови правління Інтернаціонального Союзу Дарії Карякіної, заст. посла Казахстану в Україні Арнура Танбай, професора, академіка Академії мистецтв Казахстану Рустема Жангожі, голови Ради національних спільнот України Ашота Аванесяна.
Захід своєю присутністю підтримали представники казахскої, узбецької, татарської, кримськотатарської, німецької, азербайджанської, вірменської громад України, радник міністра освіти і науки України, представники Управління культури, національностей та релігій КОДА, представники Департаменту культури КМДА та інші. Близько 140 гостей заходу почули музичні привітання у вигляді народних казахських пісень від Гульміри Єрмагамбетової.
Родзинкою заходу став приїзд до України режисера Газіза Насирова, який спеціально для нашої прем’єри прибув із Казахстану. Усі охочі змогли з ним поспілкуватися після перегляду його документальної стрічки «Казахський танець» та дізнатися про процес створення кінострічки.Картина, що буда обрана для перегляду презентована кіностудією «Казахфільм» і присвячена історії танцювального мистецтва казахського народу. Фільм знятий режисером Газізом Насировим спільно з відомим хореографом Анвар Садиковою. Автори через творчість молодої балерини Жанель Уланової знайомлять глядачів з національним танцем казахського народу і його витоками. Крім архівних даних, в фільм увійшли постановочні ігрові зйомки. Знімали документальне кіно в містах: Астана, Алмати, Кизилорда, а також Шім'ї та Шимкент.
Метою казахської спільноти і нашої МГО як організаторів цього заходу було ближче познайомити з надбаннями та культурними особливостями одного з етносів, що проживає в Україні.
На останок, гостей чекали традиційні казахські смаколики- плов, баурсакі, кумис і багато іншого.
Особливу подяку висловлюємо усім, хто допоміг у проведенні даного заходу: керівництву Таврійського університету, М. Джангутінову, Р.Жангожі, Д.Аязбаеву, А.Кенжебаєвій, С.Ровній, Л.Михайловскій, Б.Ісмагулову, С.Сілко, С.Худабаєвій, А.Нартаєвій, С.Гончарук, К.Аязбаєвій,М.Дарменову, А.Жангожі, М.Бондаренко.
Фоторепортаж заходу ви можете подивитись, перейшовши за посиланням: http://interunion.org.ua/ua/fotoreportaj-z-premernogo-pokazu-dokumentalnogo-filmu-kazahski-tanec  http://interunion.org.ua/ua/fotoreportaj-z-premernogo-pokazu-dokumentalnogo-filmu-kazahski-tanec