В Києві відсвяткували 26-річницю незалежності Республіки Казахстан. На честь цієї події в Казахстані, а також по всьому світу проходять важливі урочисті і офіційні події: конференції, круглі столи, дипломатичні прийоми.

Вітали  казахстанців  Надзвичайні і Повноважні посли таких країн як: Болгарія, Таджикистан, Сербія, Вірменія, Іран, Білорусь, Куба, Азербайджан, Молдова, Узбекистан, Алжир, Пакистан, Індія, Малайзія, Індонезія, Японія, Македонія, представники ДУМУ,   голова правління МГО «Інтернаціональний Союз» Дарія Карякіна та   інші      громадські організації.

Гостей привітав Посол Казахстану в Україні Самат Ордабаєв: "Вітаю всіх присутніх на прийомі гостей - друзів Казахстану, співвітчизників, казахстанських дипломатів з Днем Незалежності! 16 грудня державній самостійності країни виповнюється 26 років. За ці роки у нас відбулися колосальні зміни. Казахстан реалізувався як політично стабільна держава, що  динамічно розвивається, входить в число 50-ти найбільш конкурентоспроможних економік світу.

Також, в цьому році Казахстан і Україна відзначили знакову подію - 25 -річчя встановлення дипломатичних відносин. Україна історично є для нас дружньою країною. Ми завжди будували наші відносини на основі взаємної поваги інтересів і равноправвя. Казахстан максимально налаштований на нарощування і розвиток торгово-економічного співробітництва. Це відповідає нашим спільним інтересам і сприяє вирішенню першочергових завдань, що стоять перед нашими державами.