Новини

ЖІНОЧИЙ КЛУБ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ У ДЕНЬ КИЄВА ВІДВІДАВ ЕКСКУРСІЮ "В ГОСТЯХ У ТЕРЕЩЕНКІВ"

19 травня 2018 року відбулась пізнавальна та цікава зустріч Жіночого Клубу...

23.05.18

КЕРІВНИЦТВО ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ ВІДВІДАЛО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ АМЕРИКАНСЬКИХ МИТЦІВ ПРО НАЦМЕНШИНИ МИКОЛАЇВЩИНИ В АМЕРИКАНСЬКОМУ ДОМІ

Керівництво в особі голови правління Дарії Карякіної і голови ревізійної комісії Інтернаціонального Союзу Хатема Ауді ві..

23.05.18

21 ТРАВНЯ - ДЕНЬ КУЛЬТУРНОГО РІЗНОМАНІТТЯ

Культурне різноманіття може проявлятися і знаходити своє вираження у різних формах. Загальна декларація ЮНЕСКО про культ..

22.05.18

КЕРІВНИЦТВО ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУВЗЯЛО УЧАСТЬ У ОФІЦІЙНІЙ ЦЕРЕМОНІЇ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ ЗА УЧАСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

18 травня Україна відзначила День боротьби за права кримськотатарського народу та вшанувала пам'ять жертв депортації крим..

18.05.18

ЕЛІНСЬКЕ БРАТСТВО «ЕНОТІТА» ВІДСВЯТКУВАЛО 20-РІЧЧЯ. ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ Д.КАРЯКІНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ОФІЦІЙНИХ УРОЧИСТОСТЯХ.

10 травня в Колонній залі Київської Міської Державної Адміністрації відбувся святковий концерт з нагоди 20-річчя Еллінсько..

16.05.18

КИРГИЗЬКА ДІАСПОРА ТА ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧИНГІЗА АЙТМАТОВА

У Києві відбувся мистецько-літературний захід за ініціативи Посольства Киргизстану в Україні, киргизької діаспори в Укра..

16.05.18

ЧЛЕНИ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ ВІДВІДАЛИ СВЯТО ЕТНОФЕСТ У КИЄВІ

12 травня 2018 року у столиці з нагоди Дня Міста відбувся яскравий концерт за участі етнічничнх громад, що проживають у Києві. ..

11.05.18

НА ПЕРЕКОНАННЯ УПОВНОВАЖЕНОГО, НЕПООДИНОКІ ПРОЯВИ КСЕНОФОБІЇ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ З БОКУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Згідно з повідомленням, отриманим від громадських активістів, 9 травня 2018 року невідомими особами було спалено ромський та..

11.05.18

У ДМС РОЗПОВІЛИ, ЯКІ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ І ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ ВИДАВАТИМУТЬ ІНОЗЕМЦЯМ

Уряд затвердив зразки біометричних бланків документів...

07.05.18

ЗАЯВА МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ"

У зв‘язку з поширенням недостовірної інформації у ряді українських ЗМІ щодо МГО «Інтернаціональний Союз» її керівництво ..

07.05.18

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЯМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПОЛІЕТНІЧНИХ ГРОМАД В РАМКАХ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У Києві в Будинку децентралізації за ініціативи U-LEAD з Європою відбувся круглий стіл на тему «Національні меншини та рефор..

18.04.18