Новини

ЗАЯВА МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ"

У зв‘язку з поширенням недостовірної інформації у ряді українських ЗМІ щодо МГО «Інтернаціональний Союз» її керівництво ..

07.05.18

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЯМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПОЛІЕТНІЧНИХ ГРОМАД В РАМКАХ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У Києві в Будинку децентралізації за ініціативи U-LEAD з Європою відбувся круглий стіл на тему «Національні меншини та рефор..

18.04.18

ВІТАЄМО НОВИХ ЧЛЕНІВ МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ"

Сьогодні підписані угоди про співпрацю ГО «Запорізький обласний центр індійської культури Бхарат» та ГО «Запорізький обл..

30.03.18

ЕТНІЧНІ ГРОМАДИ КИЄВА ТА УКРАЇНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ НОВРУЗ 2018 У КМДА

У Колонній залі Київської міської ради відбулося святкування Міжнародного дня NOWRUZ. Ось уже втретє в столиці пишно відзнач..

23.03.18

НА ЗАСІДАННІ РАДИ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РОЗГЛЯНУЛИ НОВУ РЕДАКЦІЮ КОНЦЕПЦІЇ МОВЛЕННЯ З ТЕМАТИКИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Відбулось чергове засідання Ради етнонаціональних організацій України, під час якого було обговорено нову редакцію Конце..

17.03.18

ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ ВІД МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" ПРИСВЯЧЕНЕ МІЖНАРОДНОМУ ЖІНОЧОМУ ДНЮ

1 березня 2018 року відбулась приємна та тепла зустріч Жіночого Клубу. Основною ціллю Жіночого Клубу створювати комфортний ..

03.03.18

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ “ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ” ЗДІЙСНИЛА РОБОЧУ ПОЇЗДКУ У ЗАПОРІЖЖЯ І СТАЛА ПОЧЕСНОЮ ГОСТЕЮ КІНОФЕСТИВАЛЮ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНИХ ТОВАРИСТВ

На фестивалі були представлені кінороботи на ромську, вірменську, болгарську, єврейську, польську тематики та інші.У Запо..

26.02.18

РУБРИКА "ГЛОСАРІЙ" ВІД ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ

Інтерсоюз знайомимить відвідувачів на своїй сторінці фейсбук із термінами, які пов'язані з національними меншинами..

22.02.18

21 ЛЮТОГО ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

А як звучатиме «Я люблю Україну» вашою мовою..

21.02.18

ПРЕЗИДЕНТ "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ" ДАНІЛ ГОНЧАРОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВІТОВОМУ ФОРУМІ ПІД НАЗВОЮ "ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙНИХ ВИДІВ СПОРТУ"

Метою форуму є проведення заходів на професійному рівні, щоб у майбутньому забезпечити затребуваність етноспорта, ціннос..

19.02.18

ВІДБУЛОСЬ ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ "КОНЦЕПЦІЇ МОВЛЕННЯ НАЦМЕНШИН" ДЛЯ СУСПІЛЬНОГО МОВНИКА УКРАЇНИ

13 лютого 2018 року відбулося публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин» для суспільного мовника. «Інтернаціональ..

15.02.18

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ МГО «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ» ДАРІЯ КАРЯКІНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ НА ТЕМУ «СПРИЯННЯ МІЖКУЛЬТУРНОМУ ДІАЛОГУ В УКРАЇНІ»

У заході взяли участь представники глави Адміністрації Президента України, представники Міністерства культури України, а..

13.02.18