Новини

МГО «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ» - ГІСТЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ВЕЧОРА НА ЧЕСТЬ НАУКОВЦЯ БЕКІРА ЧОБАН-ЗАДЕ

На літературному вечорі відвідувачі поринули в життя і діяльність Бекіра Чобан-заде та дізнались, хто була ця людина та що ..

24.12.17

ПРЕДСТАВНИЦЯ МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" ЛОБАСОК ІРИНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОЗШИРЕНОМУ ЗАСІДАННІ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ КУЛЬТУРИ

14 грудня 2017 року відбулося п’яте засідання Громадської ради при Міністерстві культури України. ..

16.12.17

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ ВІД МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ"

9 грудня 2017 року відбулась чергова приємна та тепла зустріч Жіночого Клубу, де дружина Посла Пакистану Пані Сіма Аттар през..

15.12.17

КАЗАХСЬКА ДІАСПОРА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РЕСПУБЛІКИ КАЗАХСТАН

На честь Дня незалежності Казахстану по всьому світу проходять важливі урочисті і офіційні події: конференції, круглі сто..

13.12.17

ПАЛЕСТИНСЬКА ДІАСПОРА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДУ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СОЛІДАРНОСТІ З ПАЛЕСТИНСЬКИМ НАРОДОМ

Захід відвідали голова правління МГО «Інтернаціональний Союз» Дарія Карякіна та члени організації, голова Палестинської ..

12.12.17

ПРЕДСТАВНИКИ МГО «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН ТА ЕТНОКОНФЕСІЙНИХ СПІЛЬНОТ УКРАЇНИ

6 грудня 2017 року за ініціативи Міністерства культури України, Департаменту у справах релігій та національностей, за участ..

07.12.17

ДАРІЯ КАРЯКІНА ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" СПІЛЬНО З ДУМУ ВІДСВЯТКУВАЛИ ОДНЕ З ГОЛОВНИХ МУСУЛЬМАНСЬКИХ СВЯТ - МАУЛІД

30 листопада відбувся урочистий захід, присвячений одному з головних мусульманських свят - Мауліду (народження Пророка Мух..

01.12.17

ВІДБУЛАСЬ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДОКТОРА АЛЬФРЕДА АЙСФЕЛЬДА «НІМЦІ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ І КУЛЬТУРА». ЗАХІД ВІДВІДАЛА КООРДИНАТОР СЕМЕНЮК М.О.

У Національному музеї літератури України відбулась презентація мобільної виставки доктора Альфреда Айсфельда «Німці в У..

01.12.17

КООРДИНАТОРКА МАРІАННА СЕМЕНЮК ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З ПРОТИДІЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ

22 листопада 2017 року у Києві відбувся тренінг з протидії дискримінації в українському суспільстві, організований Міжнарод..

27.11.17

ПРЕДСТАВНИЦЯ МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" КУРАЧ ТЕТЯНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОЗШИРЕНОМУ ЗАСІДАННІ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КОДА

На зустрічі обговорювались питання транспортного обслуговування населення Київської області на маршрутах загального ко..

25.11.17

Позиція МГО «Інтернаціональний Союз» щодо проведення Форуму національних меншин

17 листопада 2017 року відбулося чергове засідання Ради етнонаціональних спільнот України при Міністерстві культури Україн..

20.11.17