Новини

ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ ВІД МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" ПРИСВЯЧЕНЕ МІЖНАРОДНОМУ ЖІНОЧОМУ ДНЮ

1 березня 2018 року відбулась приємна та тепла зустріч Жіночого Клубу. Основною ціллю Жіночого Клубу створювати комфортний ..

03.03.18

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ “ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ” ЗДІЙСНИЛА РОБОЧУ ПОЇЗДКУ У ЗАПОРІЖЖЯ І СТАЛА ПОЧЕСНОЮ ГОСТЕЮ КІНОФЕСТИВАЛЮ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНИХ ТОВАРИСТВ

На фестивалі були представлені кінороботи на ромську, вірменську, болгарську, єврейську, польську тематики та інші.У Запо..

26.02.18

РУБРИКА "ГЛОСАРІЙ" ВІД ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ

Інтерсоюз знайомимить відвідувачів на своїй сторінці фейсбук із термінами, які пов'язані з національними меншинами..

22.02.18

21 ЛЮТОГО ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

А як звучатиме «Я люблю Україну» вашою мовою..

21.02.18

ПРЕЗИДЕНТ "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО СОЮЗУ" ДАНІЛ ГОНЧАРОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВІТОВОМУ ФОРУМІ ПІД НАЗВОЮ "ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙНИХ ВИДІВ СПОРТУ"

Метою форуму є проведення заходів на професійному рівні, щоб у майбутньому забезпечити затребуваність етноспорта, ціннос..

19.02.18

ВІДБУЛОСЬ ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ "КОНЦЕПЦІЇ МОВЛЕННЯ НАЦМЕНШИН" ДЛЯ СУСПІЛЬНОГО МОВНИКА УКРАЇНИ

13 лютого 2018 року відбулося публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин» для суспільного мовника. «Інтернаціональ..

15.02.18

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ МГО «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ» ДАРІЯ КАРЯКІНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ НА ТЕМУ «СПРИЯННЯ МІЖКУЛЬТУРНОМУ ДІАЛОГУ В УКРАЇНІ»

У заході взяли участь представники глави Адміністрації Президента України, представники Міністерства культури України, а..

13.02.18

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ РАДИ ЄВРОПИ

Сьогодні наша організація була запрошена на робочу зустріч з представниками European Commission against Racism and Intolerance та представникам..

02.02.18

КАЗАХСЬКА СПІЛЬНОТА В УКРАЇНІ ТА МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" ПРОВЕЛИ ПРЕМ'ЄРНИЙ ПОКАЗ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ "КАЗАХСЬКИЙ ТАНЕЦЬ"

Фільм знятий режисером Газізом Насировим спільно з відомим хореографом Анвар Садиковою. Автори через творчість молодої б..

29.01.18

27 СІЧНЯ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Він проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам..

26.01.18

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Чекаємо на ваші коментарі!..

19.01.18