Новини

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Чекаємо на ваші коментарі!..

19.01.18

МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" ПРОВІВ ПІДСУМКОВЕ РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ

21 грудня 2017 року МГО «Інтернаціональний союз» підвів підсумки річної роботи.На урочисте засідання завітали партнери та д..

27.12.17

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ СОЛІДАРНОСТІ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ СВІТУ

Під час урочистої частина виступили - третій Президент України Віктор Ющенко, депутат Верховної Ради Леонід Кожара, співп..

27.12.17

МГО «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ» - ГІСТЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ВЕЧОРА НА ЧЕСТЬ НАУКОВЦЯ БЕКІРА ЧОБАН-ЗАДЕ

На літературному вечорі відвідувачі поринули в життя і діяльність Бекіра Чобан-заде та дізнались, хто була ця людина та що ..

24.12.17

ПРЕДСТАВНИЦЯ МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" ЛОБАСОК ІРИНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОЗШИРЕНОМУ ЗАСІДАННІ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ КУЛЬТУРИ

14 грудня 2017 року відбулося п’яте засідання Громадської ради при Міністерстві культури України. ..

16.12.17

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ ВІД МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ"

9 грудня 2017 року відбулась чергова приємна та тепла зустріч Жіночого Клубу, де дружина Посла Пакистану Пані Сіма Аттар през..

15.12.17

КАЗАХСЬКА ДІАСПОРА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РЕСПУБЛІКИ КАЗАХСТАН

На честь Дня незалежності Казахстану по всьому світу проходять важливі урочисті і офіційні події: конференції, круглі сто..

13.12.17

ПАЛЕСТИНСЬКА ДІАСПОРА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДУ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СОЛІДАРНОСТІ З ПАЛЕСТИНСЬКИМ НАРОДОМ

Захід відвідали голова правління МГО «Інтернаціональний Союз» Дарія Карякіна та члени організації, голова Палестинської ..

12.12.17

ПРЕДСТАВНИКИ МГО «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН ТА ЕТНОКОНФЕСІЙНИХ СПІЛЬНОТ УКРАЇНИ

6 грудня 2017 року за ініціативи Міністерства культури України, Департаменту у справах релігій та національностей, за участ..

07.12.17

ДАРІЯ КАРЯКІНА ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ МГО "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНИЙ СОЮЗ" СПІЛЬНО З ДУМУ ВІДСВЯТКУВАЛИ ОДНЕ З ГОЛОВНИХ МУСУЛЬМАНСЬКИХ СВЯТ - МАУЛІД

30 листопада відбувся урочистий захід, присвячений одному з головних мусульманських свят - Мауліду (народження Пророка Мух..

01.12.17

ВІДБУЛАСЬ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДОКТОРА АЛЬФРЕДА АЙСФЕЛЬДА «НІМЦІ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ І КУЛЬТУРА». ЗАХІД ВІДВІДАЛА КООРДИНАТОР СЕМЕНЮК М.О.

У Національному музеї літератури України відбулась презентація мобільної виставки доктора Альфреда Айсфельда «Німці в У..

01.12.17