Болгарські товариства та представники Інтернаціонального Союзу на святкуванні.
 У столиці відкрилася в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» виставка "Світло букв", спеціально створена для святкування річниці Великоморавской місії святих братів Кирила і Мефодія.
Творцями проекту є Фонд ім. Олени та Івана Дуйчевіх спільно з Державним культурним інститутом при Міністерстві закордонних справ Республіки Болгарія.

Експозиція представляє цінні болгарські середньовічні рукописи періоду X-XVIII ст., які розкривають діяльність святих братів та їхніх учнів в період Першого болгарського царства. Створення слов'янського алфавіту в середині IX століття має ключове значення для історії європейської культури.

Широке поширення християнства на територіях, заселених багатьма різними етнічними групами під час Великого переселення народів, сприяло збереженню ідентичності слов'ян шляхом створення алфавіту на їхній рідній мові. Збереження в цілості слов'янського алфавіту пов'язане з Болгарією, яка грає роль "колиски" духовної культури слов'янських народів.

Виставка буде відкрита для відвідувачів у період 25-31 травня в Національному історико-архітектурному музеї "Київська Фортеця".